işyeri kamera sistemleri fiyatları

İşyeri güvenliği sağlanmasında güvenlik işyeri kamera sistemleri oldukça önemlidir. İşyeri kamera sistemi fiyatları işyerinin ihtiyacına, ebatlarına, konumuna ve faaliyet konusuna göre değişmektedir. Ürün ve sistem seçiminden önce işyerinin iyi analiz edilip ihtiyaçlarının belirlenmesi gerekir. Bu unsurları incelemek gerekirse:

İşyerlerinin fiziki yapısı: İşyerleri katlı olması, uzunluğu ve genişliği ana etkenlerdir. Güvenlik kamera seçimi görmek istediğimiz alana uygun olmalı. Mekanın büyüklüğüne göre kamera lensinin özelliği mercek açısı gece görüşü için led sayıları dikkate alınır.

Faaliyet konusuna göre: Yapılan işe göre farklı bir güvenlik kamerası seçimi yapılır. Örneğin, kuyumcular, döviz büroları, bankalar ve para alışverişinin hızlı olduğu işyerlerinin kasa bölümlerinde görüntü netliği yüksek, lensli güvenlik kameraları seçilir. Burada amaç, detaylı, net temiz görüntüler elde ederek, olası yanlış alışveriş, dolandırıcılık, tırnakçılık, sahte para, işyeri içi hırsızlık gibi olayların zararlarından korunmak için gereklidir. Bu sebeple buralarda kullanılacak kameralar görüntü netliği bakımından üstün performanslı olmak zorundadır. Kamera sistemi fiyatında bu önemli bir etkendir.

İmalathane, mağazalar, atölyeler genel görüntü sağlamanın yeterli olacağı yerlerdir. Bu gibi yerlerde gece görüşlü kameralar, dome kameralar, box kameralar tercih edilebilir. Bu model kameralarda geniş fiyat aralıkları olmakla beraber para tanıyan yüksek çözünürlüklü lensli kameralara göre fiyatları oldukça uygundur.

Bu kategori listesinde ürün yok.