Alarm Fiyatları

Alarm Sistemleri Fiyatları ürünün özelliğine ve markasına göre değişir, piyasa da görüntüden öteye geçmeyen ve işinize yarayacağı anda çalışmayan birsürüalarm ve kamera sistemi markası vardır, Dünyaca ünlü ve vitrinlerden inmeyen alarm markalarını kullanmanız ve bu markalara güvenmeniz gerekmektedir.

Alarm sistemi sayfasındaki resim veya özellikler üzerine tıklayarak, ürün özellikleri, yorumları, resimleri, mağaza fiyatları inceleyebilirsiniz. Alarm sistemi ürün sayfasında Alarm sistemi mağaza fiyatları ve puanlarını karşılaştırarak ucuz alışveriş yapın! Alarm sistemleri satıcı mağazaları, garanti şartları ve müşteri ilişkileri yönünden karşılaştırın!

Olması için yapılan Alarm Sistemleri en ihtiyacınız olduğu zamanda işinize yaramayacaktır, Merkeze bağlanamayan alarm sistemleri ve sabote edilebilir alarm sistemleri sigorta firmaları tarafından da kabul görmeyen ürünlerdir.

       

alarm fiyatları

8 Kablolu 32 Kablosuz 40 Zone Kapasiteli
* Geniş LCD gösterge ekranı(İşlevleri Led-Işıklı ve ikonlarla görüntüleme)
Sesli yönlendirme özelliği
* 85dB dâhili siren
110dB harici siren
* Programlanabilir 8 alarm tipi
Kablolu ve kablosuz siren çıkışı
* 8 adet kumanda tanımlama
Sınırsız kablosuz siren tanımlama
* Alarm merkezi dahil 6 adet telefon tanımlama
120 olay ve alarmı hafızada tutma
* Sabotaj koruma amaçlı tamper swich
4 ayrı grupta tanımlama ve otomatik kurulum
* Alarm gecikmesi ayarı
Kablolu ve kablosuz bağlantı hatalarını görüntüleme
* Wireless mesafesini uzatmak için repeater tanımlanabilir
Opsiyonel kablolu-kablosuz gaz dedektörü bağlanabilir
* Opsiyonel kablolu-kablosuz duman dedektörü bağlanabilir
Kablosuz panik-alarm butonu tanımlanabilir
* Kablosuz sarsıntı dedektörü tanımlanabilir
Kablosuz zil butonu tanımlama
* Kablosuz elektrik butonu tanımlama
Uzaktan telefon ile sitemi kurma - açma
* Uzaktan telefon ile alarm çaldırma-susturma
Uzaktan telefon ile ortam dinleme
* Uzun wireless mesafesi sayesinde iki katlı yapılarda kullanım kolaylığı

1- Uzaktan kumanda üniteleri vasıtasıyla kolayca kullanılır. Uzaktan kumandalar 50 Metreye kadar çekmektedir ve kumandaları çaldırdığınızda veya kaybettiğinizde harici başka bir yerde asla kopyalanamazlar. Her uzaktan kumandanın kızılötesi radyo frekansı ayrıdır.

2- Alarm anında kaydetmiş olduğunuz 8 adet telefon numarasını sırayla arar önceden kaydettiğiniz 12 sn. “tehlike” mesajını aranan numaralara iletir ve numaralar meşgul yada cevap vermezse tek tek 8 tane önceden kaydedilmiş numaralara ulaşana kadar aramaya devam eder.

3- Kapı ve pencerelerin zorlanması halinde önce 10 sn’lik uyarı sinyali verir, mekana müdahale devam edip saldırgan veya hırsızlar mekan içerisine girmeye çalıştığında tam alarm konumuna geçerek İç ana parça (İç Siren) ve Dış siren sistemini, telefon arama modülünü devreye sokarak kaydedilen 8 tane telefon numarasını aramaya başlar ve harici çıkış rölelerini aktif duruma geçirerek, sisteme bağlı diğer ekipmanları tam koruma moduna alır.

4- Cihazda bulunan 4 zon (koruma bölgesi) sayesinde ayrı ayrı 4 noktayı kontrol edebilir. Bu zonlara 16 adet algılayıcı sensör ilave edilebilir. (PIR hareket detektörü, LPG ve Doğalgaz kaçak detektörü, duman detektörü, panik butonu v.b. gibi)

5- İçinde bulunan basınç sensörünün algılama alanı dubleks, tripleks, quadropleks evlerin ve işyerlerinin tamamını kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Bunu kablosuz olarak yaptığından mekanınız her yanına metrelerce kablo çekmeye gerek kalmadan muazzam bir koruma alanı oluşturur ve çirkin görüntü oluşturmaz. Basınç sensörü alarmı devreye sokarken içerdeki hava kütlesini hafızasına kaydeder ve içeri değişik bir hava kütlesi girdiği zaman alarm sistemi devreye girer.(Örneğin;Cam Kırılması) Piyasada satılan alarm sistemlerinin çoğunda basınç sensörü bulunmadığından tam ve profesyonel koruma sağlamaz.

6- Intech Alarm setinde bulunan PIR hareket dedektörlerin 10 metreye kadar algılama mesafesi bulunmaktadır. 90 Derece açı ile alanı tarar ve en ufak hareketi bile algılayarak alarm sistemi tam koruma konumuna geçer. İsteğe bağlı duman dedektörü takılabilir ve herhangi bir yangın esnasında yâda dedektör duman algıladığında kaydedilen 8 tane telefon numarasını aramaya başlar ve harici çıkış rölelerini aktif duruma geçirerek, sisteme bağlı diğer ekipmanları tam koruma moduna alır.

DİĞER ALARM SİSTEMLERİNE GÖRE ÜSTÜNLÜKLERİ

1- İçerisinde bulunan basınç sensörü vasıtasıyla diğer hiçbir alarm sisteminde olmayan erken uyarı özelliğine sahiptir. Diğer sistemler hırsızlar mekân içerisine girdiğinde algılama yaparak çalışırken INTECH ALARM SETİ hırsızları mekan dışındayken algılar içeri girmesine müsaade etmeden güçlü sireni ile ikaz ederek binadan uzaklaştırır.

2- Basınç sensörün özelliği sayesinde siz mekan içerisindeyken sensör sizi hafızasına aldığında sizden etkilenmez bu sayede bina içerisinde kapı, camı açıp kapatmamak vasıtasıyla rahatça dolaşabilirsiniz. Bu sayede hareketiniz kısıtlamadan can ve mal güvenliğinizi maksimum seviyede sağlar dışarıdan gelecek tehlikeleri izler.

3- Geleneksel sistemler risk taşıyan kapı ve pencerelere bakan dedektörlerle kurulur. Mekan duvarlarınız metrelerce kablo tesisatları ve birçok elektronik ünitelerle dolarak çirkin bir görünüm arz eder, hırsızlar ancak bina içerisine girdiğinde ve alarm kurulu ise çalmaya başlar.Oysa INTECH ALARM SETİ hırsızları mekana girmeden algılayıp uyarıya geçer.

4- Uzaktan kumanda üniteleri vasıtasıyla basit ve pratik bir şekilde kurularak alarm devre dışı bırakmak için panele kadar gitmenize gerek kalmaz. Bu sayede geleneksel sistemlerde bulunan içeri giriş ve dışarı çıkış sürelerini ortadan kaldırıldığından hırsızların bu zaman sürelerinden yararlanmalarına engel olur.  

Arama Daralt